На часі для жителів Височанської громади – питання доступу до медичних послуг і збереження землі

06.04.21

Депутати Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Сергій Баришовець (голова обласної партійної організації) та Валерій Колоша відвідали Височанську громаду на Борзнянщині, де з дотриманням усіх правил карантину поспілкувалися із місцевими жителями і депутатами сільської ради. Разом вони обговорили перспективи розвитку громади, актуальні питання її життєдіяльності, проблеми, що хвилюють людей на цій території.

За словами Сергія Баришовця, жителі села Велика Доч занепокоєні ситуацією, що склалася із їхніми земельними наділами. Раніше через відсутність землі в Великій Дочі мешканцям села виділили земельні ділянки поблизу села Шаповалівка, а зараз цей населений пункт увійшов до складу Борзнянської громади.

«Не всі громадяни свою земля приватизували, а тому є загроза, що земельні ділянки виставлять на продаж через аукціон. Це питання потребує юридичного супроводу, щоб захистити інтереси жителів громади», – зазначив Сергій Баришовець.

Інше важливе питання для жителів місцевої громади – отримання медичних послуг у Борзнянській районній лікарні, адже йдеться про те, щоб громада теж виділяла достатньо значні кошти на її утримання.

Також актуальні для мешканців місцевої громади питання ремонту місцевих доріг, відновлення освітлення, якісної води тощо.

Валерій Колоша, який співпрацює з Височанською громадою в якості депутата облради, зауважив, що за звернення мешканців громади будуть розглянуті та підготовлені відповідні депутатські звернення і запити. Також він підкреслив, що вкрай важливо мати хороший діалог із жителями громад, аби оперативно й результативно реагувати на їхні звернення і пропозиції. Над цим питанням наполегливо працюють депутати від «Нашого краю».