Міністерство закордонних справ має організувати безпечне оперативне повернення всіх українських громадян України, які зараз перебувають в Білорусії, та хочуть потрапити додому

26.05.21photo 2021 05 17 18 49 08 - Міністерство закордонних справ має організувати безпечне оперативне повернення всіх українських громадян України, які зараз перебувають в Білорусії, та хочуть потрапити додому

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова політичної партії «Наш край» Сергій Шахов на своїй сторінці в Facebook.

Депутат повідомив, що до нього надходять десятки звернень від земляків, які не можуть повернутися в Україну.

«Хтось поїхав туди на лікування, інші відвідували родичів. Тепер люди не можуть приїхати за придбаними заздалегідь зворотнім білетами. Натомість вони вимушені шукати дорогі та незручні шляхи. Як жінці після операції на печінці, сидячі,  проїхати в автобусі протягом 20 годин? Чому люди мають переплачувати за повернення додому?», – запитує Сергій Шахов.

Народний депутат також переконаний, що президент України Володимир Зеленський має взяти це питання під особистий контроль.

«Тисячі українців стали заручниками ситуації. Президент має втрутитися, щоб жоден українець не виявився позбавлений свого конституційного права повернутися в Україну», – підкреслив народний депутат.