Люди помирають в нелюдських умовах – Сергій Шахов звинуватив владу у замовчуванні реальної ситуації в ковідних лікарнях

05.11.21photo 2021 05 26 15 41 19 - Люди помирають в нелюдських умовах – Сергій Шахов звинуватив владу у замовчуванні реальної ситуації в ковідних лікарнях

Без кисню, ліків та елементарних санітарних умов – тисячі українців в нелюдських умовах помирають в ковідних лікарнях по всій Україні. Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від «Нашого краю» Сергій Шахов. На підтвердження своїх слів обранець продемонстрував фото з лікарні, що в Старобільську Луганської області. На світлині оголений чоловік лежить на підлозі палати поряд з «відходним відром».

«Люди помирають в холоді, голоді, без ліків і кисню. В ковідних палатах немає навіть туалетів. Відро стоїть! Лікарі з ніг падають. Кисню критично не вистачає» – заявив Шахов

Він заявив про необхідність терміново забезпечити належне фінансування ковідних лікарень. За його словами голови обласних адміністрацій приховують проблему та ігнорують звернення головних лікарів. Зокрема саме така ситуація, за словами депутата, в Луганській області.

Про повне ігнорування проблем з боку обласного керівництва заявляє також депутат Миколаївської обласної ради від «Нашого краю», головний лікар обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова. Про це вона написала на своїй сторінці у ФБ:

«Щодня в мене з самого ранку під кабінетом стоять родичі. Щодня сотні дзвінків та десятки повідомлень у месенджер. «Не приймають у 5 міськлікарню, вимагають, щоб разом із хворим привезли кисень свій», «родичка в 1 міськлікарні-сатурація 60, не забирають у реанімацію, немає місць», «ми зі Снігурівки-немає кисню та реанімації, заберіть нас» і і т.д. і т.п.

Влада місцева досі не прокинулася і окрім гарних звітів до Києва – повний нуль! Третьої доби немає обіцяної «завтра» якоїсь міфічної машини з киснем.

Я знайшла сама виробника, викрутилась, знайшла людей, які сплатять за кисень доставку 20 тонн. Від влади потрібно було дати бюрократичну відмашку на відправлення машини. За три дні-НІЧОГО! Їм ніколи», – написала Федорова.

Також вона повідомила, що минулої ночі на лікарню було здійснено напад. Родичі хворої намагалися вкрасти кисень. У зв’язку зі зростаючою напругою Світлана Федорова звернулася до правоохоронців з проханням забезпечити охорону медзакладу та лікарів, які рятують життя людей. Втім її звернення проігнорували.