Людмила Калантай, Сумщина: Депутатами і керівниками нашого міста повинні бути досвідчені професіонали та господарники

08.10.15

Про те, за яких умов створюватимуться робочі місця та своєчасно виплачуватиметься заробітна плата, розповіла кандидат у депутати міської ради від партії «НАШ КРАЙ» Людмила Калантай. Йшлося також про можливості наповнення сумського бюджету завдяки розвитку міської будівельної галузі.

Чому ви вирішили йти на місцеві вибори?

Я хочу, щоб сумчани частіше посміхалися та були щасливими. А в чому полягає для людини щастя? У банальних речах. Людині добре, коли мир і спокій у домівці та країні, є робота та стабільний заробіток, майбутнє у дітей та достойна старість батьків. Мабуть, більшого не треба! Я хочу сприяти цьому, хочу брати в покращенні життя моїх земляків безпосередню участь.

А як ви вважаєте, що наразі заважає сумчанам мати все це?

Оскільки я працюю в будівельній сфері, то часто стикаюся з байдужістю та непрофесіоналізмом місцевої влади. Наприклад, коли сумські чиновники проводять тендери, то часто перевагу надають підприємствам з інших регіонів, які в нашому місті не працюють, протее тим, які «діляться». Я переконана, що про розвиток Сум мають дбати місцеві – сумські організації та підприємства. Ті, де працюють сумчани, ті, які поповнюють місцевий бюджет. За таких умов створюватимуться робочі місця, своєчасно виплачуватиметься заробітна плата, і місто розвиватиметься.

Ви приєдналися до партії «НАШ КРАЙ» і є кандидатом у депутати по округу №10. Чи бачите в цій політичній силі можливість вирішення тих проблем, про які говорили?

Безперечно. Перш ніж пов’язати свою діяльність з політикою, я спочатку прочитала проект партійної програми: мені сподобався господарський підхід. Червоної ниткою проходить ціль – депутатами і керівниками нашого міста повинні бути люди мудрі, досвідчені господарники. А саме професіонали потрібні нашому місту!

Про кандидата

Людмила Калантай

Голова профкому ПАТ «Сумбуд», кандидат у депутати міської ради від партії «НАШ КРАЙ » по округу №10