Лариса Ткачук, Житомирщина: Немає морального права просто споглядати відсутність реформ

10.10.15

Кандидат у депутати Житомирської міської ради від партії «НАШ КРАЙ» розповіла, чого прагне добитися для своїх земляків.

Чому ви вирішили приєднатися саме до партії «НАШ КРАЙ»?

Незважаючи на великий життєвий досвід, я залишаюся ідеалісткою. Пам’ятаю, як під час революції 2004 року студенти демонстративно пов’язували на сумки та вплітали в коси помаранчеві стрічки, спочатку побоюючись, що я буду проти. Але потім ми разом мріяли та вірили в краще майбутнє нашої держави. Не збулося.

Саме студенти, наша прогресивна молодь, така сама, з якою я працювала все своє життя, стали ініціаторами змін у 2013 році. Вірили, що після Революції гідності просто не зможуть не відбутися зміни. І знову марні надії. Що змінилося? Хіба нам стало краще жити?

Але я ще й практик: вихователь, вчитель, викладач, управлінець. Завжди мала активну життєву позицію. І зараз уже не сила сидіти, мовчати, терпіти. Немає морального права просто споглядати відсутність реформ, тупцювання на місці, погіршення життя.

І тому я тут, в партії «НАШ КРАЙ», де зібралися лідери, управлінці, люди з реальними досягненнями. Адже будь-яка справа приречена на успіх, коли нею керують професіонали.

Яку мету ви ставите перед собою?

Обіцяю, що всі мої дії буде спрямовано на дотримання законів, на боротьбу з основним ворогом нашого суспільства – корупцією. Знаю, що її можна подолати (прикладом може бути очолюваний мною навчальний заклад), якщо на це є політична воля.

Як керівник структурного підрозділу вищого навчального закладу знаю про проблему працевлаштування молодих спеціалістів. Тому ініціюватиму та підтримуватиму створення робочих місць через залучення інвестицій, модернізацію старих та будівництво нових підприємств, створення сприятливого мікроклімату для розвитку малого та середнього бізнесу. В тому числі підтримуватиму відкриття альтернативних дошкільних навчальних закладів, яких сьогодні в місті не вистачає.

У мене як освітянина викликає занепокоєння відсутність достатньої мережі культурних та спортивних закладів для молоді. Чим менше працюють гуртки та спортивні секції, тим більше роботи у лікарень, аптек та правоохоронних органів. Потрібно на всіх рівнях пропагувати здоровий спосіб життя та повертати профілактичну медицину.

Що б ви хотіли сказати своїм землякам?

Шановні виборці, у всьому цивілізованому демократичному світі влада служить народу. Тож вибирайте собі у слуги не тих, хто лише вміє гарно говорити, роздає гречку перед виборами, будує дитячий майданчик чи фарбує під’їзд. Оцінюйте людей за їх реальними вчинками, справами, моральними якостями.

ПРО КАНДИДАТА

Лариса Ткачук

Керівник Житомирської філії Європейського університету, кандидат психологічних наук, доцент, автор понад 30 науково-методичних праць. Нагороджена почесним знаком «Відмінник освіти України», почесним знаком «За розбудову освіти» та почесною відзнакою «За духовне відродження нації», грамотами та подяками Асоціації приватних вищих навчальних закладів України, Житомирської міської ради та Житомирської облдержадміністрації.