Київська міська організація партії «Наш край» підтримує ветеранів столиці

07.10.16

В рамках співпраці з ветеранськими організаціями різних районів Києва міський осередок партії «Наш край» провів урочисті заходи для ветеранів до Дня людей похилого віку.

За словами співголови партії Олександра Мазурчака, люди поважного віку з одного боку дуже сильне і вольове покоління, якому довелось проходити через надскладні умови життя, з іншого – люди з чутливим внутрішнім світом, яким необхідне піклування. «Сьогодні вони – сама незахищена частина суспільства, тому ми будемо підтримувати їх не лише увагою, а й допомогою у вирішенні інших нагальних питань», – наголосив він.

На думку члена політради «Нашого краю» Володимира Макеєнко: «Покоління сьогоднішніх пенсіонерів – це ті, хто будував країну в якій ми живемо, тому бажання їх підтримати – це внутрішній стан для кожної людини яка поважає себе та оточуючих».

Нещодавно також представники Оболонської та Святошинської організацій «Нашого краю» провели аналогічний захід для мешканців будинку Ветеранів сцени імені Наталії Ужвій. За словами голови Оболонської партійної організації Світлани Негоди: «Наша партія взяла шефство на Будинком ветеранів сцени. Ми регулярно відвідуємо його мешканців, спілкуємось, допомагаємо вирішити побутові питання. Зараз наша організація працює над тим, щоб залучити громадськість для візитів до цих неймовірних, творчих особистостей, яким більш за все потрібна наші час та увага».