Костянтин Лизак, Закарпаття: Саме громада і ніхто інший повинна думати, куди потрібно виділяти кошти передусім

09.10.15

Кандидат у депутати до Закарпатської обласної ради від 55-го виборчого округу краще майбутнє вбачає у децентралізації влади.

Костянтин Лизак у політику йде вперше, і рішення взятии участь у цьогорічних передвиборчих перегонах є для нього виваженим і свідомим. Насамперед аргументовано воно свавіллям попередніх можновладців і знанням місцевих проблем та напрацьованими способами їх вирішення. Лизак у депутати йде виключно захищати інтереси громади, якій, власне, як нікому іншому видніше, куди передусім ттреба акумулювати кошти. «Саме місцева громада повинна розподіляти кошти на вирішення нагальних проблем, а не столичні чиновники збільшувати власні статки. Попередня влада різних років і різних рівнів дбала виключно про бізнес, владу і власні прибутки. А про своїх виборців згадувала лишень двічі: перший та останній раз виключно напередодні безпосередньо волевиявлення», – зауважив кандидат у депутати до Закарпатської обласної ради Костянтин Лизак.

Срібна Земля – унікальний край, де насамперед потрібно розвивати туристичну галузь. «У нас є всі умови для того, аби стати європейською Меккою, щоправда для цього потрібно максимально сприяти інвесторам – закордонним та українським, усіляко підтримувати діючі готельно-ресторанні, курортні, рекреаційні комплекси. Захищати інтереси їхніх власників на владному рівні, виїжджати на місця та вивчати проблеми, а не сидіти в кабінетах, протирати штани й чекати якогось хабара», – переконаний Костянтин Лизак.

З-поміж пріоритетів для кандидата в депутати – боротьба з корупцією. «Я в житті ніколи не брав, не давав, не братиму й не даватиму хабарів. Це дозволяють собі робити, перепрошую за правду, неповноцінні та закомплексовані люди. Себе до таких не відношу», – продовжує пан Лизак.

Більшу увагу, вважає герой нашого матеріалу, потрібно приділяти нацменшинах – у нашому випадку угорцям. «Закарпаття – край транснаціональний. Тут за всіх часів мирно жили представники різних національностей. Наголосити хотів би передусім на угорськомовному населенні. Треба розширювати програму їхньої мови в школах. Доволі складно, погодьтесь, змусити дитину, яка з народження говорила виключно угорською мовою, вивчати предмети українською. До цього питання потрібно підходити виважено й комплексно, а не рубати з плеча», – вважає кандидат у депутати.

Та вирішити різного роду проблеми, максимально втілити їх у життя вдасться лише завдяки децентралізації влади. «Громада на місцях повинна вирішувати, які саме тарифи на ті чи інші послуги потрібно встановлювати. Саме громада і ніхто інший має думати, куди потрібно виділяти кошти передусім. Царювання горе-чиновників зверху, на щастя, закінчилося. Місцеве населення – єдиний газда у своєму населеному пункті, і тільки він має право вершити грошорозподільчу функцію. Ось тут вам і відповідь на запитання – чому я балотуюсь і чому від партії «НАШ КРАЙ». Усе починається з нього – я про назву партії, і все тут в принципі закінчується», – зазначає Костянтин Лизак.

На часі чергові місцеві вибори. Вони будуть не просто брудними, а найбруднішими, які я тільки бачив. І це не здогад, а констатація факту. До них Костянтин Лизак готовий. «Я не боюсь брудних матеріалів від не менш брудних піар-технологів. Моя життєва стезя – на долоні й не заплямована, тому займатимусь чесною передвиборчою агітацією. Кожен з вас, шановні виборці, є свідомою й досвідченою особистістю, тож саме від вас залежатиме найближче майбутнє нашої країни. Країни, яка розпочинається саме з нашого – Закарпатського краю. Тож якщо ви хочете бути господарем у себе вдома – прийдіть на вибори і виконайте свій громадянський обов’язок».