Кормишкін запропонував створити в Снігурівці КП по обслуговуванню доріг і вагових комплексів

10.11.17

Депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш Край» Юрій Кормишкін виступив з пропозицією створити в Снігурівці комунальне підприємство, яке буде обслуговувати дороги району та вагові комплекси.

Свою позицію депутат озвучив в ході засідання круглого столу, присвяченого збереженню автодоріг Снігурівського району.

«З 1 січня наступного року дороги будуть передаватися на баланс області. Автодорога Т-15-08 Калинівка-Снігурівка-Березнегувате – єдина дорога в області, яка ремонтується і на яку виділено майже 400 мільйонів гривень. Необхідно розумно підходити до вирішення даного питання », – підкреслив депутат.

За словами Юрія Кормишкін, частково питання було вирішене, але ненадовго.

“У жовтні на кілька діб у Снігурівці було встановлено мобільний пункт габаритно-вагового контролю. Після встановлення ГВК вантажівки рухалися в об’їзд через село Новопетрівка. Однак відразу після того, як габаритно-ваговий комплекс прибрали, вантажівки знову пішли через Снігурівку. У зв’язку з чим багато жителів продовжують спостерігати за тим, як руйнуються і без того неідеальні дороги район “, – підкреслив він.

Юрій Кормишкін переконаний, що створення комунального підприємства, допоможе вирішити ситуацію.

“Створення комунального підприємства, яке буде обслуговувати дороги району, і на баланс якого можна поставити ваговий комплекс, допоможе вирішити ситуацію”, – підсумував Юрій Кормишкін.

Крім того, він запропонував звернутися до народних депутатів, щоб ті внесли зміни в законодавство, згідно з яким відповідальність за недотримання вагового режиму буде покладатися на відправника, на перевізника і одержувача вантажу.