Кормишкін закликає Кабмін повернути гроші на ремонт доріг в Миколаївській області

06.09.1836575321 1900774810221146 3278613351835369472 n - Кормишкін закликає Кабмін повернути гроші на ремонт доріг в Миколаївській області

Глава партії «Наш край» в Миколаївській області Юрій Кормишкін закликає скликати позачергову сесію облради, щоб разом з депутатами направити звернення в КМУ з вимогою скасувати рішення, яким Уряд забрав у Миколаївській області 98,61 млн грн призначених на ремонт доріг. Про це глава фракції «Наш край» написав на своїй сторінці в Фейсбук.

«Пропоную зібрати Кабінет Міністрів України на чолі з прем’єром і всім їм разом влаштувати «покатушки» по самим розбитим дорогам Миколаївській області. І бажано не на їх дорогих службових авто, а скажімо на шкільних автобусах, які щодня доставляють наших дітей на навчання по бездоріжжю. Можливо, тоді в їх головах прокинеться здоровий глузд і вони повернуть ті гроші, які забрали у області», – зазначив Юрій Кормишкін.

Він закликав депутатів повернути гроші на ремон доріг в область.

«Я як глава партії« Наш Край »в Миколаївській області і глава фракції в облраді публічно звертаюся до глави Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівні Москаленко і закликаю її скликати позачергову сесію, щоб разом з депутатами направити звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою негайно скасувати своє рішення і повернути в Миколаївську область ці гроші», – написав Кормишкін.

Нагадаємо, Уряд затвердив перерозподіл коштів на будівництво і реконструкцію автодоріг державного значення. Так, у Миколаївській області забрали 98,61 млн грн.