Кормишкін закликав кандидатів в депутати ОТГ працювати єдиною командою

19.12.17

Незважаючи на результат виборів, потрібно і далі працювати єдиною командою і продовжувати всім разом реалізовувати програму для розвитку рідного краю. Про це заявив голова Миколаївської обласної організації “Нашого краю” Юрій Кормишкін під час зустрічі з кандидатами в депутати Березанської та Радсадівської об’єднаних територіальних громад.

За його словами, перед ним стоїть завдання максімально об’єднати всіх представників партії в єдину та згуртовану команду.

“В незалежності від результатів голосування, я хочу, щоб люди, які йдуть з нами на вибори в ОТГ, сільські, обласні, районні ради, паралельно підтримували контакт протягом всього часу, а не тільки під час виборчого процесу. Сьогодні переді мною стоїть завдання максимально об’єднати все наше представництво в єдину і згуртовану команду”, -зазначив Юрій Кормишкін.

Він наголосив, кандидати від партії завжди можуть розраховувати на оперативну допомогу з боку керівництва.

“Той досвід, вплив та знання, які сьогодні є у наших людей, допоможуть нам ефективно працювати. Ми мусимо сьогодні підставити плече кожному нашому представнику в кожному районі, селищі, громаді”, – підкреслив Кормишкін.

Він додав, підбір кандидатів проходив дуже ретельно.

“Всі наші кандидати – люди, які своїм життям та працею довели відданість своїй громаді. З гордістю можу сказати, що майже всі наші представники це дуже шановані люди в своїх населених пунктах. І, на відміну від інших політичних сил, до «Нашого Краю» люди приходять самі, так як хочуть стати частиною нашої команди, зробити свій вклад в розвиток рідного краю”, – підкреслив Кормишкін.

Як відомо, «Наш Край» 24 грудня на вибори в Березанській ОТГ висунув 25 кандидатів в депутати на 26 округах, в Радсадівській ОТГ – 22 кандидата в депутати на 22 округах.