Ініціативи депутатів «Нашого краю» місцевих рад всіх рівнів у Запорізькій області за 2016 рік

14.03.17

kaltsev med 300x201 - Ініціативи депутатів  «Нашого краю» місцевих рад всіх рівнів у Запорізькій області за 2016 рікЗа результатами виборів до органів місцевого самоврядування 2015 року політичну партію «Наш край» в Запорізькій області представляють 657 депутатів. У тому числі, міськими головами від партії були обрані Володимир Чепурний (м.Бердянськ) і Людмила Цибульняк (м Василівка). «Наш край» в органах влади також представляють 3 голови районних рад (Бердянського – Жанна Васильчик, Куйбишевського – Юлія Симоненко, Веселовського – Олександр Цвіліховський), 2 голови селищних рад (Ірина Кондратюк і Сергій Фефелов) і 27 – голів сільських рад.

Робота фракції  «Нашого краю» у Запорізькій обласній раді

За рік роботи депутати облради від  «Нашого краю»  розглянули близько 960 звернень громадян, у тому числі отриманих в ході особистих зустрічей і проведення депутатських прийомів. Більшість звернень стосувалися виділення матеріальної допомоги, питань ЖКГ, поліпшення житлових умов, консультацій з оформлення субсидій, перерахунку пенсій, юридичних консультацій.

Допомога соціально незахищеному населенню
З огляду на те,  як погіршується стан соціально незахищеного населення, за 2016 рік, з ініціативи «Нашого краю», двічі збільшувався депутатський фонд для надання адресної матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення. На початку року депутатам від ПП «Наш край» в обласній раді вдалося домогтися його збільшення з 70 до 120 тис. грн., А у листопаді ініційовано перерозподіл залишкових коштів обласного бюджету, що дозволить збільшити депутатський фонд до 250 тис. грн.

Допомога дітям
За сприяння депутатів від «Нашого краю», Запорізькою обласною радою прийнято рішення про передачу двох будівель дитячого будинку сімейного типу на баланс створеної територіальної громади в с. Панфилівка. Це допоможе поліпшити умови проживання дітей з особливими потребами.

Підтримка старшого покоління
У 2016 році було виділено додаткове фінансування на проведення проектних робіт по ремонту їдальні харчоблоку Бердянського геріатричного пансіонату.

Звернення до центральної влади
У 2016 році депутатами облради був ініційований, проголосований і направлений цілий ряд звернень до органів центральної влади, які стосувалися захисту прав українських аграріїв, скасування безпрецедентного підвищення тарифів на ЖКГ, збереження держрегулювання на ключові продукти харчування та інших актуальних питань.

Благоустрій й розвиток інфраструктури
За сприяння депутатів від ПП «Наш край» всіх рівнів, системно проводиться благоустрій дворів і прибудинкових територій, ремонтуються дороги, відновлюється освітлення у внутрішніх дворах, відбувається адресна матеріальна допомога жителям регіону соціально незахищених категорій – багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, інвалідам, ветеранам.

У Бердянську, завдяки депутатам від «Нашого краю» і меру Володимиру Чепурному вперше з 2007 року відновилася реконструкція міської набережної. Також на сесії обласної ради було прийнято рішення про виділення додаткових 4,3 млн грн для реконструкції бердянської дамби по вул. Набережній.

Допомога надається навчальним та медичним закладам міста: школам, дитячим садкам, поліклінікам, пологовим будинкам. З депутатських фондів купується комп’ютерна, відео та оргтехніка, спортивний інвентар, виділяються кошти на закупівлю медичного обладнання, меблів, будівельних матеріалів, проведення ремонтних робіт.

Депутати Запорізької міської ради від ПП «Наш край» ініціювали об’єднання кількох депутатських фондів для закупівлі обладнання в Запорізьку міську дитячу лікарню №1.