Херсонці отримали можливість проголосувати за Володимира Сальдо на виборах мера міста

19.10.15

Жителі Херсона зможуть реалізувати своє право на вільне голосування – у місті завершили друкувати виборчі бюлетені на виборах мера і до міськради, в які внесено прізвище кандидата від «Нашого краю» Володимира Сальдо.

Друк бюлетенів, в яких вказані всі кандидати у міські голови, включаючи Володимира Сальдо, став останнім кроком на шляху до забезпечення чесного проведення виборів. «Сьогодні ми можемо говорити, що небезпека зриву виборів минула. Херсонці отримали можливість вільно проголосувати за тих кандидатів, яким вони довіряють, а не вибирати зі списку, сформованого для них владою», – зазначив Володимир Сальдо.

Рішення про те, що прізвище представника «Нашого краю», якого ЦВК зареєструвала кандидатом на виборах своїм прямим рішенням, включене в бюлетень, прийняв херсонський міськвиборчком 15 жовтня. Раніше одеський окружний апеляційний суд своїм рішенням заборонив друкувати бюлетені без прізвища Сальдо, якого міськвиборчком безпідставно не реєстрував кандидатом у міські голови від «Нашого краю» та лідером списку партії до міськради.

Нагадаємо, Херсонська міська виборча комісія відмовлялася виконувати рішення судів про реєстрацію кандидата від «Нашого краю», в результаті чого ЦВК припинила повноваження херсонського міськвиборчкому. Новий склад міської виборчої комісії також відмовився виконувати рішення.

Раніше спроби відмовити в реєстрації кандидатів від «Нашого краю» були зафіксовані в Запоріжжі, на Волині, Львівщині, Київщині, Миколаївщині, Житомирській та ін. Однак у підсумку суд скасував рішення місцевих виборчкомів і зобов’язав їх зареєструвати кандидатів від партії.