Генпрокуратура повинна провести перевірку діяльності Сєвєродонецької міськради не менш ретельно, ніж Довгого, – Сергій Шахов

04.07.17

Беззаконня у Сєвєродонецькій міськраді мають бути розслідувані не менш ретельно та покарані не менше суворо, ніж події 10-річної давнини у Києві. Про це під час засідання регламентного комітету ВР, на якому розглядалося позбавлення парламентського імунітету депутата Олеся Довгого, заявив народний депутат від партії «Наш край» Сергій Шахов.

Він закликав генпрокуратуру провести розслідування діяльності депутатів Сєвєродонецької міськради.

«Беззаконня, які здійснюються сьогодні у Сєвєродонецьку, мають бути розслідувані не менш ретельно і покарані не менше суворо, ніж діяння 10-річної давнини у Києві. Сєвєродонецьк сьогодні практично не відрізняється від Києва, оскільки він теж – обласний центр. Там 150 тис. населення, у Києві – 2,5 млн. І тут ви говорите про розкрадання 81 млн грн бюджетних коштів, там – можна говорити про 54 млн грн», – зазначив Сергій Шахов.

Як наголосив представник партії «Наш край», депутати від опозиції вже понад півтора року звертаються до судових інстанцій, аж до Генеральної прокуратури, прагнучи привернути увагу до того, що відбувається в Сєвєродонецькій міській раді.

«Вже рік і 9 місяців місто Сєвєродонецьк практично паралізовано. Секретар міської ради, який захопив владу разом з 24 депутатами, тричі позбавляв мера, законно обраного керівника міста, його повноважень. Є 6 рішень суду на користь громади та міста. Я звертався до Генеральної прокуратури, і тепер, користуючись нагодою, звертаюся до вас з офіційною заявою про те, щоб у Сєвєродонецьку була проведена перевірка», – заявив Сергій Шахов.

На завершення свого виступу Сергій Шахов вручив звернення з проханням провести перевірку законності того, що відбувається в Сєвєродонецькій міській раді, генеральному прокурору України Юрію Луценку, присутнього на засіданні комітету.