Галина Пастух, Кіровоградщина: Потрібно використовувати досвід кращих управлінців

26.09.15

Управлінець з 38-річним стажем Галина Пастух має досвід роботи в органах державного управління, в тому числі на керівних посадах. Кандидат переконана, що відповідальні посади повинні обіймати не політикани чи популісти, а професіонали.

Чому ви обрали саме партію «НАШ КРАЙ»?

Вважаю, що не маю права стояти осторонь проблем Кіровоградщини. А також розумію, що ці проблеми здатні вирішити лише справжні фахівці своєї справи, кожен у свої галузі, але потужною командою. Сьогодні такою командою мені видається «НАШ КРАЙ». Це партія практиків, створена для вирішення реальних завдань у всіх сферах економіки.

В умовах децентралізації треба використовувати досвід кращих управлінців, багато з яких сьогодні в лавах партії «НАШ КРАЙ». Крім того, це політичне об’єднання створено не заради «обслуговування» конкретного лідера. Для цієї політсили лідери – цілі громади і території.

В умовах кризи «НАШ КРАЙ» – чи не єдиний острівець стабільності. Не в останню чергу тому, що його представники – це люди, які твердо і впевнено роблять свою справу, розвивають і розбудовують наші села, селища та міста. Люди, які повели за собою цілі громади, і мешканці цих громад їм повірили. Тому я й віддала перевагу саме цій політичній силі.

Які проблеми, на вашу думку, є найважливішими на місцевому рівні та які шляхи їх вирішення?

Проблем дуже багато, і їх необхідно вирішувати по кожній окремій території і за кожним конкретним напрямом (в економіці, освіті, охороні здоров’я тощо).

Загальною проблемою для всіх територій області є складна ситуація на ринку праці:

  • рівень безробіття перевищив 11% (за даними Міжнародної організації праці);
  • загальна заборгованість з виплати заробітної плати становить понад 36 млн. грн.;
  • потребує реформування галузь освіти – в області більш як 43% малокомплектних шкіл, а на деяких територіях їх понад 80%.

Необхідно терміново фахово й відповідально вирішувати питання інвестування в ці галузі.

Спираючись на програму партії «10 кроків для розвитку рідного краю» ми вже зараз деталізуємо план дій розвитку Кіровоградщини за кожним із зазначених напрямів. І я впевнена – цей план буде реалізовано професійною командою управлінців області.