Експеримент по перерахуванню надприбутків Одеської митниці на ремонт доріг треба продовжити, – Антон Кіссе

29.08.17

Пілотний проект по перерахуванню надприбутків Одеської митниці на ремонт дорожньої інфраструктури області потрібно продовжити. Про це заявив співголова партії «Наш край», народний депутат Антон Кіссе.

За його словами, на сьогоднішній день проблемними питаннями для жителів української Бессарабії є поганий стан доріг районного значення, а також доступ до чистої питної води.

«За останні кілька років зроблено значний поштовх у розвитку української Бессарабії. Перш за все це стосується інфраструктурних проектів та енергозберігаючих технологій. Сьогодні необхідно забезпечити, щоб гарні дороги вже входили в районні центри. Це першочергове питання. Також варто звернути увагу на забезпечення населення півдня Одеської області чистою питною водою», – зазначив Антон Кіссе.

Він підкреслив, ним підготовлено законопроект, що дозволяє продовжити експеримент по перерахуванню надприбутків Одеської митниці на ремонт доріг.

«Підготовлений проект закону спрямований на продовження експерименту ще на один рік. Як в парламенті, так і в уряді є противники такого рішення. Сподіваюся, що в уряду все ж знайдеться можливість забезпечити фінансування проектів, пов’язаних з ремонтом транспортної інфраструктури », – повідомив Антон Кіссе.

Нагадаємо, пілотний проект по перерахуванню надприбутків митниці на ремонт доріг запущений в 2015 році. За підсумками 2016 року, Одеська митниця перерахувала на ремонт доріг близько 163,6 млн грн. За перше півріччя 2017 року сума перерахувань значно зросла і склала 1 млрд 600 млн грн. Всього за перші сім місяців 2017 року ДФС України в рамках експерименту перераховано коштів на суму в 8 млрд 11 млн грн.