До Дня захисту дітей «Наш край» у Торську організував спортивні змагання

08.06.17

Atomic 007645 300x200 - До Дня захисту дітей «Наш край» у Торську організував спортивні змаганняДо Дня захисту дітей голова Лиманської міської організації «Нашого краю» Олександр Журавльов організував для дітей спортивні змагання.

Спортивні заходи відбулись на базі Торського НВК та складались з футбольного турніру, змагань з гирьового спорту та веселих естафет.

За словами Олександра Журавльва, саме від дорослих залежить якими виростуть діти.

“Діти – наше майбутнє, майбутнє нашої держави. У нас є всі можливості показати дітям, що вони нам потрібні. Потрібні здоровими, розумними та сильними. Наш задача допомогти їм стати такими, бо саме від нас залежить, якими вони виростуть”, – переконаний він.

Переможці та призери змагань отримали медалі та грошову винагороду від організатора. Для дітей цей захід став не просто спортивним святом, а й прикладом справжньої турботи.

“Як говорить стародавня мудрість: «Вкладіть в своїх діток маленьке зерно, і в майбутньому воно проросте величезним деревом і віддячить вам багатим врожаєм!». Ці слова є моїми постійними супутниками у житті”, –  підсумував Олександр Журавльов.