Депутати Запоріжжя підтримали ініціативу партії «Наш край» про скасування зростання цін на товари першої необхідності

03.11.16

На сесії обласної ради голова Запорізької обласної організації політичної партії «Наш край» Сергій Кальцев закликав всіх депутатів підтримати звернення до Кабінету міністрів України з вимогою скасувати рішення про відмову контролювати ціни на продукти.

«Я відповідально заявляю, що це призведе до неконтрольованого стрибка цін на основні продукти споживчого кошика: хліб, крупи, яйця, ковбасні вироби, борошно і т.д. Особливо цинічним є внесення в цей список ще й дитячого харчування. Вже зараз можна спостерігати подорожчання багатьох продуктів першої необхідності. Що це, якщо не прояв геноциду по відношенню до свого народу?», – заявив Сергій Кальцев.
За ініціативи «Нашого краю» направити звернення до Кабінету міністрів України з вимогою скасувати цю постанову підтримало 54 депутати.
У партії «Наш край» впевнені, що подібні дерегуляційні експерименти можна здійснювати виключно після остаточної впевненості в тому, що законні права найбільш незахищених верств населення – пенсіонерів, одиноких матерів, дітей з неповних сімей – не будуть порушені.