Депутати від «Нашого краю» просять відремонтувати сільські дороги

20.12.18DSC 1233 - Депутати від «Нашого краю» просять відремонтувати сільські дороги

На Чернігівщині депутати обласної ради від партії «Наш край» дбають про ремонти доріг у сільській місцевості. Під час чергової сесії відповідні запити зробили депутати облради від «Нашого краю» Ірина Грозенко та Людмила Андрієвська.

Так, Ірина Грозенко звернулася із інформацією про необхідність проведення ремонту дороги загального користування місцевого значення О251208 Лосинівка – Перемога – Велика Дорога у Ніжинському районі.

Людмила Андрієвська заявила про необхідність проведення ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О251506 Мала Дівиця – Дмитрівка – Білорічиця, а також автомобільних доріг місцевого значення С251523 Білорічиця – Боротьба та С251521 Погреби у Прилуцькому районі.

Обидва звернення підготовлені на підставі звернень місцевих жителів, які нарікають на стан доріг, що не дозволяють забезпечити якісне сполучення із іншими населеними пунктами.

Обласна рада підтримала звернення від депутатів «Нашого краю», документи направлено для розгляду та реагування у Чернігівську ОДА.