Депутати від “Нашого краю” перевірили в школах Одеської області використання бюджетних коштів

31.08.17

Співголова партії «Наш край», народний депутат Антон Кіссе та депутат обласної ради від «Нашого краю» Іван Кюссе проінспектували хід ремонтних робіт в п’яти школах Тарутинського району. Про це повідомляє Одеська прес-служба «Нашого краю».

Кошти на ремонт шкіл були виділені з обласного бюджету завдяки спільним зусиллям депутатів, йдеться в повідомленні.

Так, в школі села Петрівка (190 учнів) замінені вікна, двері, завершують ремонт підлоги в спортзалі і встановлюють енергозберігаючі батареї. На ці роботи з облбюджету виділено 400 тис.грн, а також 20 тис. грн з місцевого бюджету.

У Височанському НВК – школі і дитячому садку замінені старі вікна на металопластикові. Вартість ремонтних робіт 100 тис.грн. Крім того, для цього ж села також виділено 300 тис.грн на будівництво тротуарів. Плитка для проведення робіт вже придбана.

У Червонянскую школу придбали нові меблі – шафи, парти та комп’ютерне обладнання (130 тис. грн). У Євгенієвській школі замінено 33 вікна, закінчується капремонт порога головного входу. На ці статті освоєно близько 200 тис.грн. В Бородіно замінені вікна в частині класів і спортзалі (130 тис.грн).

За словами Антона Кіссе, для якісної освіти дітей матеріально технічна база так само важлива як і викладацький склад.

«Побутові умови, матеріально-технічна база так само важливі для якісної освіти дітей, як і рівень викладацького складу», – зазначив він.

«Підтримка шкіл в районах, щоб діти в селах мали можливість вчитися в комфортних умовах – одне з моїх пріоритетних завдань», – підсумував Антон Кіссе.

Нагадаємо, депутат Одеської обласної ради від «Нашого краю» Іван Кюссе входить до складу бюджетної комісії, що дозволяє здійснювати контроль за витрачанням бюджетних коштів та ефективно представляти інтереси виборців на обласному рівні.