У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

11.05.17

Депутати «Нашого краю» взяли активну участь в привітанні ветеранів з Днем Великої Перемоги, не залишивши без уваги героїв цієї знаменної події практично у всіх районах Запорізької області.

м. Запоріжжя

За підтримки голови Запорізької обласної організації «Нашого краю» Сергія Кальцева, на честь 72-ї річниці Великої Перемоги було проведено ряд заходів по вшануванню ветеранів війни. Для «Нашого краю» – це данина поваги героям і нагадування про те, якою ціною далася нашому народу Велика Перемога.

Так, 19 квітня у ДК «Орбіта» було проведено урочистий захід ветеранської організації вчителів Вознесенівського району. 4 травня проведено урочистий захід в парку Металургів з ветеранськими організаціями Дніпровського району. 5 травня в Будинку культури «Заводський» було організовано урочистий захід для ветеранської організації Заводського району. Крім цього, “Наш край” регулярно надає матеріальну допомогу членам ветеранських організацій Вознесенівського, Дніпровського, Заводського та інших районів м.Запоріжжя. Також, за підтримки Сергія Кальцева, вдалося провести щорічний марафон «Пам’ять», які відвідали кілька десятків ветеранів.

Бердянський район

У Бердянському районі небайдужі громадяни та депутати Бердянської районної ради від «Нашого краю» привітали ветеранів зі святом. Голова фракції «Нашого краю» в Бердянському районній раді Алла Токарєва особисто зустрілася з ветеранами і вручила кожному продуктові набори.

111 1024x576 - У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

 

Великобілозерський район

На честь 72-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом Великобілозерський районна організація «Нашого краю» не залишилася осторонь святкування. Активісти “Нашого краю” разом зі спортсменами району напередодні Дня перемоги 8 травня організували і провели футбольний турнір. У турнірі взяли участь чотири команди: «Колос», «Правда», «Суворова» та «Ватутіна». Перемогу здобула команда «Колос».
Під час масових святкувань 9 травня на площі перед районним будинком культури активісти партії вітали ветеранів війни. В цей же день депутати районної ради від «Нашого краю» провели адресні привітання ветеранів та дітей війни району, вручивши останнім невеликі презенти.

DSCN0176 1024x768 - У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

Приазовський район

Щоб наші учасники бойових дій у війні з фашизмом з хорошим настроєм зустріли 9 Травня, члени Приазовської районної організації “Нашого краю” піднесли їм квіти і подарунки. Ветеранів війни Олександра Івановича Захарова (с. Гірсівка) і Петра Пилиповича Сочинського (смт. Нововасилівка) привітали зі святом Перемоги і вручили подарунки. У привітаннях взяли участь депутати районної ради, що представляють політичну партію “Наш край” Анатолій Калугін і Олександр Гартвік.

11 1024x682 - У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

22 1024x682 - У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

 

м. Токмак
Не залишилися осторонь і депутати Токмацького міської ради від “Нашого краю”, який також привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги.

21 1024x861 - У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

 

27 1 1024x979 - У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

 

Хортицький район (м.Запоріжжя)

27 квітня депутат Запорізької міської ради від “Нашого краю” Роман Таран разом з партійним активом організував в приміщенні Запорізької малої гуманітарної академії №9 ряд заходів, присвячених 72 річниці Перемоги та 30-річчю створення Ветеранської організації Хортицького району. Депутати привітали і подарували 62-м ветеранам букети квітів та продовольчі набори.

Крім цього, перед ветеранами з концертною програмою виступили самодіяльні творчі колективи Хортицького району, які виконали пісні військових років. Всього на заході були присутні 75 осіб.

Також 6 травня депутатом Запорізької міської ради від “Нашого краю” Василем Полюсовим, а також співробітниками апарату Хортицький районної структури «Нашого краю», в приміщенні Ради Ветеранів Хортицького району, були проведені заходи присвячені 72 річниці Перемоги. Депутати привітали і подарували 10-ти ветеранам продовольчі набори.

с 9 мая Таран Р.О. 1 1024x768 - У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

 

Чернігівський район

Активісти Чернігівської районної партійної організації «Нашого краю» взяли активну участь в заходах приурочених до Дня Перемоги. Вітали ветеранів листівками і солодкими подарунками.

 

Заводський і Комунарівський район (м.Запоріжжя)

“Наш край” також привітав ветеранів Заводського і Комунарівського району зі святом Великої Перемоги.

112 1024x614 - У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

113 - У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

 

м. Бердянськ

Депутати Запорізької Бердянської міської ради від «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги і вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни.

На честь цієї події в Бердянську 5 травня напередодні Дня пам’яті і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні депутати міської ради від партії «Наш край» віддали данину поваги предкам, які загинули в боротьбі з нацизмом. Поклали квіти до пам’ятника морякам-десантникам, визволителям міста.

Також традиційно 9 травня депутати від “Нашого краю” на старому кладовищі вшанували пам’ять і поклали квіти до пам’ятника «Невідомому солдату».

Міський голова Володимир Чепурний, депутат облради від “Нашого краю” Олександр Бабанін спільно з партійним активом поклали квіти до могил Героїв Радянського Союзу.

Крім цього в мікрорайоні «8 Березня» пройшов святковий захід «Перемога! Свята Перемога!». Захід організовано за підтримки депутата обласної ради від «Нашого краю» Олени Бодасюк і депутатів міської ради від «Нашого краю» Лідії Антошкин і Ірини Попової.

Як розповіла депутат Ірина Попова, концерт планувалося традиційно провести в сквері біля ЗОШ №4, але через дощ його перенесли в актовий зал навчального закладу. Пісні та вірші, підготовлені учнями школи, розчулили глядачів в залі.

Також напередодні 9 травня депутат міської ради від «Нашого краю» Надія Новак привітала військового медика, жительку Слобідки Антоніну Пилипівну Коржову. Цього року жінці виповнилося 94 роки. На війну їй довелося піти відразу після закінчення школи. Отримавши військову підготовку, була відправлена на фронт.

У День пам’яті і примирення, 8 травня в мікрорайоні Ліски пройшов захід з символічною назвою «Вам, ветерани, присвячується!». Присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання. Депутат міської ради від «Нашого краю» Микола Рудницький передав привітання з Днем Перемоги над фашизмом від мешканки мікрорайону, ветерана Другої світової війни Зої Кравченко, яка в силу свого віку не змогла бути присутньою на святкуванні.

Депутат міської ради від «Нашого краю» Тетяна Фурманова і член партії «Наш край», голова комітету мікрорайону «Колонія» Світлана Калініченко організували святковий концерт для жителів Колонії. Після концерту всіх пригостили солдатською кашею, яка готувалася на польовій кухні.

Победы микрорайон 8 Марта 1 1024x765 - У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

9 Мая 1024x682 - У Запорізькій області депутати «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги