Депутати Львівської облради приєднуються до команди «Наш край»

08.09.15

Олег Баляш депутат Львівської обласної ради, успішний підприємець Львівщини, гендиректор НВП «Гетьман», голова спостережної ради «Оксі Банку» приєднався до політичної партії «Наш край», яка об’єднала регіональних лідерів усієї України. Про це повідомила прес-служба партії «Наш край».

«Я прийняв рішення приєднатися до команди регіональних лідерів «Наш край», адже це партія не одного лідера. Це партія не політиків популістів, а господарників, які своєю працею та вмінням організовувати роботу доводять, що здатні принести позитивні зміни в життя громади. Ідеологія партії проста – забезпечення стабільного розвитку на місцях. «Наш край» об’єднав людей, які розуміють ситуацію і знають, як краще зробити для свого рідного краю», – сказав Олег Баляш.

Окрім того, він чітко визначив головні орієнтири у своїй подальшій роботі в місцевій раді.

Олег Баляш наголосив, що нині чи не найбільшою проблемою для населення є підвищення тарифів.

«Коли ми ставимо завдання знизити тарифи, то це не популізм. Є чіткі кроки, як цього можна досягнути зважаючи на те, що партія «Наш край» активно виступає за децентралізацію», – сказав Олег Баляш.

За словами Олега Баляша, у Львові питання високих тарифів можна вирішити, впроваджуючи в життя програми енергозбереження, утеплення будинків та врегулювати питання обліку тепла та інших ресурсів.

Окрім того, він зазначив, що потрібно також зробити діяльність житлово-комунальних ЛКП (ЖЕКів) ефективнішою та прозорою. Щоб ЖЕКи працювали на мешканців, в їхніх інтересах, а не навпаки.

Він додав, що це лише один із аспектів, який можна втілити в життя маючи хорошу команду однодумців.

«Проблем звичайно ж є багато. Ми маємо успішні підприємства, які працюють вже багато років. Ми готові ділитися нашим досвідом, реалізовувати плани та працювати на перспективу рідного краю», – сказав Олег Баляш.

Додамо, що будучи депутатом Львівської обласної ради Олег Баляш працює у комісії з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва. За час його роботи у комісії вдалося прийняти надзвичайно важливі для області речі. Найголовніше – це стратегічний план розвитку Львівської області на 5 років, що дозволило визначити чіткі орієнтири для Львівщини.