Депутат Житомирської обласної ради від “Нашого краю” допоміг облаштувати братські могили на Малинщині

13.05.21photo 2021 05 13 14 39 50 - Депутат Житомирської обласної ради від "Нашого краю" допоміг облаштувати братські могили на Малинщині

Сергій Диняк, голова Житомирської обласної організації політичної партії “Наш край”, депутат Житомирської обласної ради, допоміг облаштувати братські могили в селах Українка та Федорівка до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги.

Зокрема, для впорядкування братської могили в селі Федорівка обранець надав 100 квадратних метрів тротуарної плитки та 70 погонних метрів паркових бордюрів.

Завдяки депутату і у селі Українка цього року мітинг – реквієм за загиблими проходив біля братського меморіалу “Вітчизна не забуде героїв” з новими стеллами. Для облаштування меморіалу Сергій Диняк також надав тротуарну плитку, бордюри та будівельні метеріали.

“Колись до цих братських могил мене, ще малого, за руку приводив батько. Сьогодні до них мене веде моє сумління, синівський обов’язок, глибока вдячність та скорбота. Хай ніколи знову не повторяться ті жахіття, найжорстокіші випробування, нелюдські страждання, страшні трагедії”,- зазначив Сергій Диняк.