Депутат від «Нашого краю» став генеральним спонсором святкування Дня Романова на Житомирщині

12.07.2112 07 zhytomyr 2 - Депутат від «Нашого краю» став генеральним спонсором святкування Дня Романова на Житомирщині

11 липня жителі Романова урочисто відзначили День народження свого рідного селища. Депутат Житомирської обласної ради від «Нашого краю» Ігор Ходак став генеральним спонсором святкових заходів.

З нагоди свята для романівчан була організована насичена розважальна програма. Свято пройшло яскраво, цікаво, із запрошеними артистами, під запальні музичні ритми, зі щирим позитивом і гарним настроєм. Ігор Ходак долучився до святкування спонсорською підтримкою та допоміг організувати гарний відпочинок для усіх присутніх.

«День був щедрим на радість, на щирі вітання, святковий настрій та гарних людей. Святкуючи, ми мріємо, працюючи — наближаємось до здійснення цих мрій. Тому закликаю усіх, намріяне у святі відтворити у реальності — працею, ініціативами, вірними рішеннями, професійним управлінням та підтримкою»,— зазначив Ігор Ходак.

Місцеве підприємство «ВІВАД 09», генеральним директором якого є Ігор Ходак, для Романова і громади є бюджетоутворюючим: 60% від усіх надходжень — податки від компанії. Завдяки цим коштам громада може забезпечити основні потреби різних сфер. Проте, на думку Ігоря Ходака, важливо покладатись не лише на «ВІВАД 09», а розвивати бізнесові потужності громади.

«Працювати  над розвитком бізнесу і залученням інвестицій — моя незмінна настанова! Раціональний розподіл ресурсів і пошуки нових надходжень дадуть головне — гроші на розвиток, гроші на оновлення. Ми маємо створити ту модель управління, яка і стане рушійною силою для позитивних змін»,— наголошує Ігор Євгенович.