Депутат від «Нашого краю» подарував нові концертні костюми учасницям ансамблю «Оберіг» на Херсонщині

28.07.2128 07 herson - Депутат від «Нашого краю» подарував нові концертні костюми учасницям ансамблю «Оберіг» на Херсонщині

Жіночий колектив «Оберіг» у Бериславській територіальній громаді Херсонської області отримав нові концертні костюми. Такий подарунок артисткам зробив депутат Херсонської обласної ради фракції «Наш край» Микола Дмитрук.

«У Бериславському районі, звідки я родом, багато голосистих і прекрасних колективів. Серед них — веселі, амбітні та творчі учасники «Оберігу». Саме на таких талантах тримається українське село, наша автентичність та справжня народна культура. Моя допомога їм — це мій особистий вклад, аби наша пісня звучала скрізь на відраду людям. А виступати вони заслуговують в достойному вбранні», — каже Микола Дмитрук.

Учасники жіночого ансамблю радіють новим нарядам і дякують своєму меценатові.

«Завжди приємно виражати вдячність людині, яка любить свою малу Батьківщину й активно бере участь в її житті. Висловлюємо вдячність Миколі Дмитруку за дієвий відклик на наше прохання, за небайдужість до проблем культури, щедрість, безкорисливість», — зазначають учасниці «Оберегу».