Депутат від “Нашого краю” на Житомирщині допоміг удосконалити Любарську районну лікарню

03.06.2103 06 novost zhytomyr bolnycza glav - Депутат від "Нашого краю" на Житомирщині допоміг удосконалити Любарську районну лікарню

В Любарській районній лікарні оновили вбиральні та душові. Ремонт коштував 90 тисяч гривень, які надав депутат Житомирської обласної ради від «Нашого краю» Ігор Ходак.

Ремонт відбувся в інфекційному відділенні Любарської районної лікарні, яке вже рік працює в посиленому режимі з ковідними хворими. Донедавна під час перебування в лікарні пацієнти цього відділення не мали змоги прийняти душ, тож умови вимагали негайного покращення. На прохання лікарів про фінансування ремонту відгукнувся Ігор Євгенович.

“Він виділив необхідну суму і до робіт приступили одразу. Нині усі пацієнти відділення мають сучасні комфортні умови, які, безперечно, значно полегшують перебування у лікарні”,- зазначив лікар КНП «Любарська районна лікарня» Валерій Галицький.

03 06 novost zhytomyr bolnycza 1 768x1024 - Депутат від "Нашого краю" на Житомирщині допоміг удосконалити Любарську районну лікарню