Депутат «Нашого краю» привітав ветеранів Печенізького району з Днем Перемоги

10.05.17

Напередодні святкування Дня Перемоги Олександр Гусаров, депутат від «Нашого краю» відвідав ветеранів Печенізького району.

Щорічно напередодні святкування Дня Перемоги депутат Харківської обласної ради від «Нашого краю» Олександр Гусаров відвідує учасників бойових дій і ветеранів війни, які живуть у Печенізькому районі.

Цього року депутат побував в гостях у 9 ветеранів. Під час зустрічі Олександр Гусаров цікавився їхнім здоров’ям і проблемами. Спілкуючись з депутатом, ветерани розповідали про свої захоплення, ділилися спогадами про бойові подвиги і післявоєнного трудового життя.

Ветеран Микола Гривцов з села Гарашківка влаштував для гостей справжній концерт, зігравши на гармоні свої улюблені пісні.

«Турбота про ветеранів війни є одним з важливих напрямків моєї роботи. Адже вони ціною свого життя і здоров’я завоювали для нас довгоочікувану перемогу, саме їм ми завдячуємо своїм життям і мирним небом над головою. Я завжди в міру своїх депутатських і чисто людських можливостей намагаюся всебічно підтримувати і допомагати кожному з них», – зазначив Олександр Гусаров.

 

Депутат особисто привітав кожного ветерана з Днем Перемоги, подякував за їх подвиг, побажав здоров’я, довголіття та вручив продуктові набори.