Чиновники Сумської облради придбали обладнання для онкохворих по завищеній майже вдвічі ціні, – «Наш край»

21.01.22golovna - Чиновники Сумської облради придбали обладнання для онкохворих по завищеній майже вдвічі ціні, - «Наш край»

В результаті змови керівництва управління коммайна Сумської обласної ради і обласного онкодиспансеру до медзакладу придбали дороге обладнання за ціною на 40% вище за ринкову. Про це заявив народний депутат України, лідер партії «Наш край» у Сумській області Андрій Деркач у своєму телеграм-каналі.

За його словами, тендер щодо закупівлі лінійного прискорювача та комп’ютерного томографу на загальну суму 79,3 млн грн містить ознаки корупційної змови керівництва управління коммайна обласної ради, обласного онкодиспансеру та сумнівно відомої компанії ТОВ «Протек Солюшнз Україна».

«Наслідком імітації проведення тендерної закупівлі стало завищення, до 40%, вартості обладнання від реальної. Ця сума, а це за орієнтовними підрахунками близько 30 млн грн коштів платників податків, відповідно до заяви, була розподілена між учасниками корупційної оборудки», – наголосив голова партосередку.

У зв’язку із цим кричущим фактом Андрій Деркач подав заяву до правоохоронних органів – до прокурора Сумської області, очільників Управління Служби безпеки України в Сумській області та Головного управління Національної поліції України в Сумській області. На думку нардепа, правоохоронці мають негайно розслідувати цей корупційний злочин та повернути бюджетні кошти громаді області.

1 1 723x1024 - Чиновники Сумської облради придбали обладнання для онкохворих по завищеній майже вдвічі ціні, - «Наш край» 2 1 723x1024 - Чиновники Сумської облради придбали обладнання для онкохворих по завищеній майже вдвічі ціні, - «Наш край»2 1 723x1024 - Чиновники Сумської облради придбали обладнання для онкохворих по завищеній майже вдвічі ціні, - «Наш край»3 1 723x1024 - Чиновники Сумської облради придбали обладнання для онкохворих по завищеній майже вдвічі ціні, - «Наш край»4 723x1024 - Чиновники Сумської облради придбали обладнання для онкохворих по завищеній майже вдвічі ціні, - «Наш край»