Черкащина проти здорожчання “блакитного палива”

31.07.18dsc0412 - Черкащина проти здорожчання "блакитного палива"

На Черкащині продовжується збір підписів проти підвищення ціни на газ. Сьогодні жителі Південно-Західного району Черкас висловили свою позицію щодо наміру урядовців збільшити вартість “блакитного палива”. Усе це відбувається у межах всеукраїнської акції, яку ініціював “Наш край”, передає прес-служба політичної сили.

nuzh2 - Черкащина проти здорожчання "блакитного палива"

“За кілька годин нам вдалося зібрати майже тисячу голосів. Чимало людей самі підходять, запитують, навіщо збираємо підписи. А коли дізнаються – залишають свій підпис і навіть готові їхати до Кабміну і протестувати проти підвищення ціни на газ. Бо люди прекрасно розуміють: як зросте газ, то зростуть і ціни на товари, і на комуналку”, – каже волонтерка Тетяна Михайлівна.

Разом із активістами із черкащанками спілкувався і голова обласної організації політичної партії “Наш край” Анатолій Нужний. Він зауважує, що чимало людей розуміють, до чого призведе зростання цін на газ. Декому ж доводилося пояснювати, чому важливо поставити свій підпис.

nuzh - Черкащина проти здорожчання "блакитного палива"

“Із власних спостережень – активними є здебільшого люди похилого віку. Молодь – пасивна. Ні підписувати, ні слухати. Взагалі найпоширеніша відмовка: “У мене нема газу, нашо воно мені”. Отак і виходить, що потім і на вибори прийти і проголосувати – “нашо воно мені”, – ділиться політик.

“Наш край” закликав українців не дозволити уряду підвищити ціну на газ й ініціював всеукраїнську кампанію.”Замість того, щоб прозоро та публічно визнати, що ціна на газ для населення завищена більше ніж удвічі та негайно ухвалити рішення щодо її зниження, уряд тягне час та на місяць залишає стару ціну. Таким чином, Кабмін свідомо затягує процес зниження ціни на газ та торгується з МВФ”, – переконаний голова.