Богдан Скабара, Львівщина: Головним пріоритетом моєї роботи завжди є й буде розвиток нашого краю

09.10.15Skabara - Богдан Скабара, Львівщина: Головним пріоритетом моєї роботи завжди є й буде розвиток нашого краю

Кандидат у депутати до львівської обласної ради по виборчому округу №66 від партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Богдан Скабара розказав про себе та про те, що буде робити, коли прийде до влади

Кандидатом у депутати до Львівської обласної ради від Самбірщини висувається керівник другого за масштабністю в «Захід – Агро МХП» Модуля №3 Богдан Скабара. Модуль №3 охоплює чотири райони Львівської області – Самбірський, Пустомитівський, Яворівський та Городоцький, і має в обробітку 13,9 тис. га землі.

Богдан Скабара працює на цих землях вже не один рік. Щиро радує те, що Миронівський хлібопродукт – це наша українська компанія, яка стабільно розвивається вже понад 15 років. За справу взялися по-господарськи, із обіцянками не затягують, а одразу їх вирішують. Незважаючи на такий короткий період свого існування, підприємство бере активну участь у соціальних проектах, надає фінансову, продуктову допомогу, а також робить внесок у розвиток місцевих громад – дитячих садків, шкіл, сільських рад, бібліотек тощо.

Богдан Скабара зазначає, що люди втомилися від пустих балачок і обіцянок політиків. Адже сьогодні при владі опинилися ті, які не є моральними авторитетами, непрофесіонали, котрі за два роки зруйнували систему управління, знищили економічне зростання та стабільність у суспільстві. Некомпетентність влади призвела до багатьох криз, а наш народ до зубожіння. Майстри соціальної демагогії в особі теперішньої влади і її оточення хочуть ще раз обдурити народ. Адже проблеми й інтереси сільських громад теперішніх політиків не цікавлять. А серед усіх політичних сил, що беруть участь у виборчих перегонах, лише команда «НАШОГО КРАЮ» складається зі справжніх господарників, людей справи, а не політиканів, які не лише на словах, а й на ділі реально показують конкретні справи, працюючи поряд з людьми. Причому кількість досвідчених господарників у партії «НАШ КРАЙ» постійно збільшується. Лише у Самбірському районі кандидатами всіх рівнів є 11 керівників нинішніх успішних фермерських господарств, промислових підприємств, малого та середнього бізнесу. Вважаю, що лише справжня команда професіоналів здатна розпочати широкомасштабну Програму розвитку нашого краю.

Прикро константувати, що теперішня влада без сорому і честі декларує задоволення своєю діяльністю, рапортує про досягнення так званих ідеалів Майдану. Більш відвертого цинізму важко збагнути. Народ не підтримує владу, бо вона не чує його голосу. Адже в Самбірському районі саме теперішня влада закриває школи, старші класи, медичні установи, скасувала безоплатне харчування учнів соціально незахищених категорій. Влада не підтримує малий бізнес, промислові підприємства, фермерські господарства. Влада не займається ремонтом сільських доріг, соціально-культурним розвитком району.

Так більше не може тривати.

Я проти таких дій влади і всіляко сприятиму відновленню безоплатного харчування учнів з багатодітних сімей, сиріт і малозабезпечених дітей та дітей воїнів АТО.

Я за збереження навчальних закладів і закладів медицини. Я за розвиток малого підприємництва, селянських та аграрних підприємств, створення робочих місць. Я за гідний рівень життя й надання якісних медичних і соціальних послуг інвалідам, ветеранам, чорнобильцям, соціально вразливим верствам населення, учасникам бойових дій у зоні АТО. Я допомагатиму й підтримуватиму розвиток малих фермерських господарств нашого району. Також допомагатиму в ремонті доріг. Захищатиму інтереси сільських громад, простих людей. Я за створення умов для реальної державної підтримки агропромислового комплексу нашого району, за боротьбу з корупцією, притягнення до відповідальності корупціонерів.

У разі вашої підтримки перші кроки команди «НАШОГО КРАЮ» буде спрямовано також на боротьбу з усіма корупціонерами та невігласами. Моя діяльність буде рішучою, ефективною й послідовною, тому що проблеми нашого району знаю не з розповідей. Я знаю, як змінити Самбірський район на краще.