Баштанські добровольці вирушили на Схід

07.04.17

31 березня депутат Баштанської районної ради від «Нашого краю» Володимир Гевкалюк, голова ради волонтерів Баштанщини Атаманчук Ігор Павлович та голова міської ветеранської організації Зюзько Ганна Станіславівна вчергове вирушили на схід, щоб підтримати наших захисників.

План поїздки в зону АТО цього разу був більш масштабний: це відвідати підшефну військову частини, зустрітись з воїнами-земляками в зоні бойових дій та надати допомогу нашим захисникам. Волонтери відвідали 36-у бригаду морських піхотинців  та 75-й центр спеціальної підготовки. Військовим була надана гуманітарна допомога від жителів Баштанщини.

Також волонтери побували у Волновасі, де служить баштанчанин Пархомчук Сергій, та вирушили до Маріуполя в сторону Широкиного, де в селі Гнутово служить їхній земляк Савченко Віталій. Бійцям надано гуманітарну допомогу від всіх небайдужих жителів Баштанського району, які збирали чоловічий одяг, продукти харчування, засоби особистої гігієни тощо.

Як зазначили волонтери, ні про яке перемир’я в зоні АТО  не йдеться. Кожного дня перебування волонтерів в зоні АТО лунали постріли.

Рада волонтерів та Баштанська районна організація партії «Наш край» внесла пропозицію до районної ради нагородити грамотами активістів волонтерського руху.