Антон Кіссе привітав жителів Болграда з Днем міста

29.08.17

Співголова «Нашого краю», народний депутат України Антон Кіссе привітав жителів Болграда зі 196-річчям міста та 73-ю річницею його визволення від німецько-румунських загарбників.

Звертаючись до болградців, нардеп подякував їм та жителям району за їх активну життєву позицію, підкресливши, що завдяки цьому вдається змінювати життя на краще.

«Жителі району зібрали понад 19 тисяч підписів під зверненням до керівництва країни з приводу необхідності капітального ремонту траси Одеса-Рені, і нам разом вдалося зрушити цю проблему з мертвої точки – найближчим часом ремонтні роботи будуть закінчені. Тепер справа за місцевими дорогами, і я впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться це зробити», – зазначив Антон Кіссе.

Антон Кіссе звернувся до всіх присутніх із закликом спільними зусиллями вирішувати проблеми Болграда, району і всієї української Бессарабії та робити все можливе для процвітання нашого краю.

На закінчення своєї промови Антон Кіссе повідомив про своє рішення допомогти середній школі №3 міста Болград і викласти тротуарною плиткою прилеглу територію.