Анонс. До уваги громадян, які мають право участі в державних житлових програмах, та бажають поліпшити свої житлові умови

25.05.17

30 травня 2017 року об 11 годині в Пресс-центр ІА «ЛІГАБізнесІнформ» відбудеться інтернет-конференція народного депутата України Олега Недави та голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергія Комнатного на тему: «Державна підтримка для придбання житла сім’ям учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб».

В ході заходу Олег Недава та Сергей Комнатний дадуть відповіді на питання щодо перспектив реалізації механізму забезпечення житлом ветеранів АТО та внутрішньо переміщених осіб через державну підтримку у розмірі 50% вартості житла чи пільгового іпотечного житлового кредиту під 7% річних, реальних можливостей придбати житло в рамках існуючих державних житлових програм та багатьох інших.

Всі бажаючі вже зараз можуть задати свої питання автору законодавчої ініціативи Олегу Недаві та керівнику Державного фонду, який є розробником і фактичним виконавцем цієї програми, Сергію Комнатному.

Поставте свої свої питання:

http://press.liga.net/conf/oleg_nedava_ta_serg_y_komnatniy/

телефоном: (044) 585-24-09

e-mail: [email protected]