Андрій Деркач: «Пам’ять про великий подвиг воїнів-визволителів потрібно берегти»

06.09.2106 09 sumы min scaled - Андрій Деркач: «Пам’ять про великий подвиг воїнів-визволителів потрібно берегти»

З такими словами звернувся до присутніх на урочистостях, присвячених до 78 річниці визволення міста Кролевець, народний депутат України, лідер політичної партії «Наш край» Андрій Деркач. Віддати данину поваги та вшанувати воїнів-визволителів у парку Слави зібралися кролевчани. Місто звільнили від ворожих військ на початку вересня під час Другої світової війни. Як говорять краєзнавці, з цього дня й почалося визволення всієї України.

«Цей день світлий через дві події: визволення Кролевця, початок визволення усієї України. Ціна, яку віддали, всім нам відома. Вона у цих пам’ятних та безіменних плитах. Але це має залишитися назавжди у пам’яті тих, хто живе зараз, і тих, хто після нас буде жити», звернувся до присутніх Анатолій Куртась — дитина війни, член президії ради ветеранів.

Завдання всіх поколінь зберегти пам’ять про загиблих українських бійців, які поклали життя заради своїх нащадків, наслідуючи цінності. На цьому наголосив народний депутат України Андрій Деркач.

«Основний сенс виховання у чому полягає, освіта це спосіб передачі інформації з покоління в покоління, цінності життя, які несли наші діди й батьки це православ’я, цінність сім’ї, цінності. А сьогодні ми тут для того, щоб віддати данину поваги, пам’яті тому старшому поколінню. Вічна пам’ять героям, загиблим у великій вітчизняній війні. Вічна слава героям», говорить Андрій Деркач – народний депутат України, лідер партії «Наш край».

У цей день, біля пам’ятного знаку воїнам-визволителям, звучали слова вдячності та поваги ветеранам

Міський голова Кролевця Віктор Лехман подякував ветеранам за мужність і героїзм, які захистили від того страшного ворога.

Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя Меморіалу Слави та хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, загиблих під час визволення країни у Другій світовій війні. Цим Кролевець дав старт заходам з відзначення визволення території області та всієї України.