Активісти «Нашого краю» навчались, як бути популярним у Facebook

26.02.18DSC 1438 - Активісти «Нашого краю» навчались, як бути популярним у Facebook

Як ефективно працювати із засобами масової інформації та бути популярними у соціальних мережах -навчалися активісти «Нашого краю» на тренінгу, що пройшов на вихідних у Чернігові у рамках проекту «Школа партії».

Під час тренінгу його учасники разом із досвідченим тренером Павлом Карайченцевим розглянули питання щодо об’єктивної оцінки інформаційного поля регіону та створення медіакарти районів; зупинилися на основних аспектах успішного просування організацій і політичних діячів у соціальних мережах; обговорили меседжі та формати контенту для традиційних медіа і соціальних мереж.

За словами керівника виконкому Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрія Музики, на регіональному рівні значна увага приділяється навчанню партійних активістів.

«Теми семінарів, тренінгів, навчань – різноманітні, але кожна з них має практичне значення і пов’язана з тим, як партія може відстоювати інтереси своїх виборців», – зазначив він.

Юрій Музика висловив впевненість, що після цього «медійного» тренінгу чернігівські активісти професійно працюватимуть у соціальних мережах, аби донести меседжі партії до більшої кількості людей.

Нагадаємо, всього минулого року у Чернігові відбулося близько двох десятків семінарів, тренінгів, навчань для активістів політичної партії «Наш край».